RNDr. Jiří Čeřovský, Mgr. David Mánek, Ing. Petr Roubíček, Ing. Milan Kouřil
RNDr. Jiří Čeřovský
primátor
Narodil se v roce 1955 v Semilech. Po absolvování gymnázia vystudoval Přírodovědeckou fakultu UK v Praze, obor biologie – chemie, učitelství pro střední školu. Je ženatý, má jednu dceru. Do Jablonce se přestěhoval v roce 1984, kdy začal učit na sportovní škole.
V letech 1990–1994 byl ve funkci zástupce ředitele. Od roku 1994 do roku 2006 vykonával funkci starosty města. Před zvolením do funkce primátora byl ředitelem Základní školy Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, p. o. Mezi jeho záliby patří sjezdové lyžování (účastník závodů Masters v obřím slalomu), jízda na kole, hra na trubku a chalupaření.
Od roku 1995 je členem ODS, v zastupitelstvu města působí nepřetržitě již 29 let.
Mgr. David Mánek
statutární zástupce primátora, náměstek pro oblast humanitní a sociální
Narozen roku 1983 v Jaroměři, od roku 1984 žije v Jablonci n. N, je absolventem ZŠ Na Šumavě, později vystudoval Gymnázium Dr. Randy a Technickou univerzitu v Liberci. Vyučoval na ZŠ Pasířská v Jablonci n. N., v srpnu 2011 byl jmenován ředitelem ZŠ a MŠ v Josefově Dole.
Je držitelem trenérské fotbalové UEFA A-licence a osm let trénoval nejmenší děti. Je šťastně ženatý s manželkou Míšou.
V roce 2014 prvně kandidoval do zastupitelstva za ANO 2011 jako nezávislý, v roce 2018 byl zvolen do zastupitelstva města, v prosinci téhož roku byl zvolen na post náměstka pro odbory humanitní a sociální. V září 2019 byl na zastupitelstvu potvrzen na postu náměstka a nově zvolen statutárním zástupcem primátora.
Ing. Petr Roubíček
náměstek pro oblast rozvoje
Narozen roku 1964 v Liberci, v Jablonci žije od roku 1967, studoval Střední ekonomickou školu v Jablonci – obor zahraniční obchod. Po vojně vystudoval VŠE na katedře vnějších mezinárodních vztahů.
Od roku 1991 pracoval ve sklářském průmyslu, později v telekomunikacích. Od roku 1998 jako osoba samostatně výdělečně činná (OSVČ). V roce 2013 se stal členem představenstva Jablonecké energetické, a. s., v prosinci 2014 jejím ředitelem.
Je ženatý, má tři děti, mezi velké koníčky patří cyklistika, jeho velkou vášní je baseball, kterému se dlouhá léta věnuje jako funkcionář a dobrovolný trenér.
Od roku 2010 je v zastupitelstvu města, v letech 2010–2018 byl radním. V září 2019 byl zvolen náměstkem pro odbor rozvoje, člen ODS.
Ing. Milan Kouřil
náměstek pro oblast financí a majetku
Narozen roku 1969 v Jablonci, absolvent Střední ekonomické školy v Jablonci a VŠE v Praze – obor Ekonomika zahraničního obchodu.
Od roku 1992 pracoval jako auditor bank pro společnost KPMG ČR. V letech 1995–2000 se věnoval zahraničním afilacím v Preciose, a. s., poté vedl obchodní oddělení v Preciosa Figurky, s. r. o. (dnešní Preciosa Beauty, s. r. o.). Po osmi letech přesel do fy Sekyra Group, a. s. Od roku 2012 do 2018 se zaměřil na obchodní a finanční projekty jako OSVČ. Od roku 2018 byl na pozici Director for Eastern Markets (ředitel pro východní trhy) ve firmě Pivovar Svijany, a. s.
Největším koníčkem je sport, zejména tenis. Je držitelem tenisové trenérské licence II. třídy. Je rozvedený, má tři dcery.
Zastupitelem města je od roku 2014, kandidoval za ANO 2011.