Kontakty
Dokumenty
Úřední deska
Co potřebujete vyřídit?
Občan
Podnikatel
Turista
Média
Město
Město
Úřad
Úřední deska
Veřejná vyhláška_opatření obecné povahy_stanovení přechodné úpravy provozu v ul. Korejská u č.p. 2253/3 a na parkovišti před ZUŠ, Jablonec nad Nisou
Veřejná vyhláška_opatření obecné povahy_stanovení přechodné úpravy provozu v ul. Korejská u č.p. 2253/3 a na parkovišti před ZUŠ, Jablonec nad Nisou
Základní informace
Číslo jednací
97653/2026
Vyvěšení
2. 9. 2026 - 17. 9. 2026
Zdroj
Magistrát - odbor stavební a dopravní
Typ
Různé
Dokumenty ke stažení
Veřejná vyhláška_opatření obecné povahy_stanovení přechodné úpravy provozu v ulici Korejská před č.p. 2253-3 a na parkovišti před ZUŠ, Jablonec nad Nisou
D.1.1.2.g.Situace dopravní značení
Podrobnosti
Vyhotoveno dne
1. 9. 2026
Spisová značka
12259/2026/ODS/PDS/Šrý
*MUJNX01O05EJ*
MUJNX01O05EJ
Obsah stránky
Základní informace
Dokumenty ke stažení
Podrobnosti
Občan
Podnikatel
Turista
Média
Město
Rezervace
Jablonečan
Občan
Podnikatel
Turista
Média
Město
Jablonecký online
Co potřebujete vyřídit?
Munipolis
Úřední deska
Ztráty a nálezy
Dokumenty
Kariéra
Kontakty
Rezervace termínu
Portál Jablonečana
Doprava a komunikace
Územní plánování
Sociální služby
Bezpečnost
Vzdělávání
Kultura a sport
Životní prostředí
Společnost
Jablonecký online
Jablonecký měsíčník
Ročenky města
Veřejné zakázky a Registr smluv
Prodej nemovitostí
Odpady pro podnikatele
Odkazy na externí zdroje
Úřad
Zastupitelstvo města
Rada města
Výbory a komise
O městě
Finance
Projekty
Setkání s občany
Organizace města
Státní úřady a instituce
Zadejte alespoň 3 znaky
Hledám, hledám...
Obsahové výsledky
0
-
Zprávy z Jablonce
0
-
Úřední deska
0
-
Dokumenty
0
-
Co potřebujete vyřídit?
0
-
Kontakty
0