|
Spisová značka: |
12238/2026/ODS/ZUK/Mun |
|
Č.j.: |
97229/2026 |
|
Vyřizuje: Tel.: E-mail: |
Jana Munclingerová 483357146 munclingerova@mestojablonec.cz |
|
Vyhotoveno dne: |
28.8.2026 |
ELIPROM spol. s r.o.
Legií č.p. 317/19
Liberec XII-Staré Pavlovice
460 01 Liberec 1
VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA
opatření obecné povahy
stanovení přechodné úpravy provozu na silnici III/29029 Palackého, na místních komunikacích Arbesova, 1.máje, Vladimírská, Hluboká, Mechová, Mozartova, Mládí vč. přilehlých chodníků, k.ú. Mšeno n.N. obec Jablonec nad Nisou
Magistrát Jablonec nad Nisou, odbor stavební a dopravní, oddělení dopravní a silniční příslušný podle § 124 odst. 6 zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů ve znění pozdějších zákonů (dále jen "zákon o silničním provozu") na základě návrhu ze dne 10.8.2026 podaném ELIPROM spol. s r.o., IČ 48264237, Legií č.p. 317/19, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec 1
s t a n o v í
podle § 77 odst. 1 písm. c) zákona o silničním provozu po písemném vyjádření Policie ČR KŘ DI Jablonec Nisou ze dne 21.8.2026 pod č.j. KRPL 82189/ČJ-2026-180406-02 příloha 1-9 s termínem platnosti do 31.10.2026 přechodnou úpravu provozu na pozemních komunikacích
na silnici III/29029 Palackého (pp.č.448/1) úsek mezi pp.č.688/1 a pp.č.448/19 a úsek mezi čp.3520/55 a čp.3766/40,
na místních komunikacích III. třídy ul. Arbesova (pp.č.209/1) úsek před pp.č.962/16, ul. 1.máje (pp.č.1011/1, 695/8, 694/1, 695/10, 691/1, 690/2, 1011/2) úsek od ul. Arbesova po ul. Palackého, ul. Vladimírská (pp.č.695/8, 696/2) úsek u křižovatky s ul. 1.máje, ul. Hluboká (pp.č.692/6, 690/2) úsek u křižovatky s ul. 1.máje, ul. Mechová (pp.č.66/60) úsek od čp.3623/7 po ul. Mozartova, ul. Mozartova (pp.č.654) úseku čp.3600/21 překop k pp.č.113, ul. Mládí (pp.č.4/79,4/91, 4/94) úsek u čp.3766/40 a 3863/38,
na místních komunikacích IV. třídy „Palackého III/29029 - levý chodník“ (pp.č.448/15) úsek před pp.č.688/1, „Palackého III/29029 - pravý chodník“ (pp.č.448/8) úsek před pp.č.66/1, „Mechová - podélný chodník“ (pp.č.66/60) úsek u čp.3623/7 a u čp.3605/13, „Mechová - vnitřní chodníky“ (ppč.66/61, 37/1) naproti čp.3602/19 a 3603/17, „Mládí – chodníky“ (pp.č.4/50, 4/76) úsek u čp.3766/40, „Palackého - chodníky u č.p. 3860-63“ (pp.č.4/90, 4/92) úsek u čp.3863/38, vše k.ú. Mšeno nad Nisou obec Jablonec nad Nisou
v termínu od 2.9.2026 do 28.10.2026
z důvodu: realizace výkopové práce – přeložky stávajícího a nového kabelového vedení VN v rámci akce „IE-12-4007231-JN-Jbc-Mšeno-vým.kVN JN-0455-0468,ROI“
Částečná uzavírka bude na uvedených komunikacích, značeno dle schváleného DIO.
Objízdná trasa: nebude vedena.
Řešení MAD a PAD: – linky nebudou uzavírkou dotčeny.
Podmínky pro provedení přechodné úpravy provozu:
Odůvodnění
Magistrát Jablonec nad Nisou, odbor stavební a dopravní, oddělení dopravní a silniční stanovil na základě návrhu žadatele dle § 77 odst. 1 písm. a) zákona o silničním provozu přechodnou úpravu provozu na silnici III/29029 Palackého (pp.č.448/1) úsek mezi pp.č.688/1 a pp.č.448/19 a úsek mezi čp.3520/55 a čp.3766/40, na místních komunikacích III. třídy ul. Arbesova (pp.č.209/1) úsek před pp.č.962/16, ul. 1.máje (pp.č.1011/1, 695/8, 694/1, 695/10, 691/1, 690/2, 1011/2) úsek od ul. Arbesova po ul. Palackého, ul. Vladimírská (pp.č.695/8, 696/2) úsek u křižovatky s ul. 1.máje, ul. Hluboká (pp.č.692/6, 690/2) úsek u křižovatky s ul. 1.máje, ul. Mechová (pp.č.66/60) úsek od čp.3623/7 po ul. Mozartova, ul. Mozartova (pp.č.654) úseku čp.3600/21 překop k pp.č.113, ul. Mládí (pp.č.4/79,4/91, 4/94) úsek u čp.3766/40 a 3863/38, na místních komunikacích IV. třídy „Palackého III/29029 - levý chodník“ (pp.č.448/15) úsek před pp.č.688/1, „Palackého III/29029 - pravý chodník“ (pp.č.448/8) úsek před pp.č.66/1, „Mechová - podélný chodník“ (pp.č.66/60) úsek u čp.3623/7 a u čp.3605/13, „Mechová - vnitřní chodníky“ (ppč.66/61, 37/1) naproti čp.3602/19 a 3603/17, „Mládí – chodníky“ (pp.č.4/50, 4/76) úsek u čp.3766/40, „Palackého - chodníky u č.p. 3860-63“ (pp.č.4/90, 4/92) úsek u čp.3863/38, vše k.ú. Mšeno nad Nisou obec Jablonec nad Nisou z důvodu výkopových prací přeložky stávajícího a nového kabelového vedení VN v rámci akce „IE-12-4007231-JN-Jbc-Mšeno-vým.kVN JN-0455-0468,ROI“. Policie ČR KŘ DI Jablonec n.N. se písemně vyjádřila ze dne 21.8.2026 pod č.j. KRPL 82189/ČJ-2026-180406-02 příloha 1-9 s termínem platnosti do 31.10.2026. V souladu s ustanovením § 77, odst. 5 zákona o silničním provozu nevedl zdejší správní orgán řízení o návrhu.
Poučení
Podle § 173, odst. 2 zák. č. 500/2004 Sb., o správním řízení ve znění pozdějších zákonů proti opatření obecné povahy nelze podat opravný prostředek.
Opatření obecné povahy dle § 77, odst. 5 zákona o silničním provozu nabývá účinnosti pátým dnem po dni vyvěšení.
Mgr. Bc. Jan Bureš v.r.
vedoucí odboru stavebního a dopravního
Za správnost J.Munclingerová
Toto oznámení musí být vyvěšeno po dobu 15 dnů.
Na úřední desce Magistrátu města Jablonec nad Nisou v y v ě š e n o dne : ………………
Z úřední desky Magistrátu města Jablonec nad Nisou s e j m u t o dne : ………………….
Příloha – situace dopravního značení
Obdrží
účastníci dle § 27 odst. 1,2 SŘ (dodejky)
1. ELIPROM spol. s r.o., IDDS: tfh3r89
sídlo: Legií č.p. 317/19, Liberec XII-Staré Pavlovice, 460 01 Liberec 1
2. Policie České republiky KŘP Libereckého kraje, Územní odbor Jablonec nad Nisou, Dopravní inspektorát, IDDS: vsmhpv9
sídlo: 28. října č.p. 424/10, 466 01 Jablonec nad Nisou 1