|
Spisová značka: |
12228/2026/ODS/PDS/Koš |
|
Č.j.: |
97095/2026 |
|
Vyřizuje: Tel.: E-mail: |
Košťáková 483 357 295 kostakova@mestojablonec.cz |
|
Vyhotoveno dne: |
31.8.2026 |
Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace
České mládeže č.p. 632/32
Liberec VI-Rochlice
460 06 Liberec 6
VEŘEJNÁ VYHLÁŠKA
opatření obecné povahy
stanovení přechodné úpravy provozu na pozemní komunikaci
Magistrát Jablonec nad Nisou, odbor stavební a životního prostředí, oddělení dopravní a silniční příslušný podle § 124 odst. 6 zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích a o změnách některých zákonů ve znění pozdějších zákonů (dále jen "zákon o silničním provozu") na základě návrhu ze dne 25.8.2026 podaném společností Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace, IČO 70946078, České mládeže č.p. 632/32, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6
s t a n o v í
podle § 77 odst. 1 písm. c) zákona o silničním provozu přechodnou úpravu provozu na pozemních komunikacích :
dle návrhu zpracovaného společností S.A.W. CONSULTING s.r.o., IČO 28718836, Božtěšická 216/34, 400 01 Ústí nad Labem, zodp. projektant Ing. Jiří Henych, stupeň RDS, datum : 02/2026 a předchozího písemného vyjádření Policie ČR KŘ DI Jablonec nad Nisou, ul.28.října 10, Jablonec nad Nisou, PSČ 466 01 ze dne16.6.2026 čj. KRPL-104936/ČJ-2026-180406-03
termín : od 5.9.2026 – do 4.9.2027
z důvodu: úprava dopravního značení po rekonstrukci silnice III/228724 v úseku Frýdštejn - Jílové.
Podmínky pro provedení přechodné úpravy provozu:
Odůvodnění
Magistrát Jablonec nad Nisou, odbor stavební a dopravní, oddělení dopravní a silniční stanovil dle návrhu zpracovaného společností S.A.W. CONSULTING s.r.o., IČO 28718836, Božtěšická 216/34, 400 01 Ústí nad Labem, zodp. projektant Ing. Jiří Henych, stupeň RDS, datum : 02/2026 a předchozího písemného vyjádření Policie ČR KŘ DI Jablonec nad Nisou, ul.28.října 10, Jablonec nad Nisou, PSČ 466 01 čj. KRPL-104936/ČJ-2026-180406-03 na základě návrhu žadatele, kterým je společnost Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace, IČO 70946078, České mládeže č.p. 632/32, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6 ze dne 25.8.2026 dle § 77 odst. 1 písm. a) zákona o silničním provozu přechodnou úpravu provozu na pozemních komunikacích – silnice III/28724 Frýdštejn – Jílové k.ú. Bezděčín u Jablonce nad Nisou + k.ú. Frýdštejn přech. úpravu provozu na PK po rekonstrukci silnice III/228724 v úseku Frýdštejn – Jílové v termínu od 5.9.2026 – do 4.9.2027.
Poučení
Podle § 173, odst. 2 zák. č. 500/2004 Sb., o správním řízení ve znění pozdějších zákonů proti opatření obecné povahy nelze podat opravný prostředek.
Opatření obecné povahy dle § 77, odst. 5 zákona o silničním provozu nabývá účinnosti pátým dnem po dni vyvěšení.
Mgr. Bc. Jan B u r e š
vedoucí odboru stavebního a dopravního
Na úřední desce Magistrátu města Jablonec nad Nisou v y v ě š e n o dne : ………………
Na úřední desce Obecního úřadu Frýdštejn v y v ě š e n o dne : ………………
Z úřední desky Magistrátu města Jablonec nad Nisou s e j m u t o dne : ………………….
Z úřední desky Obecního úřadu frýdštejn s e j m u t o dne : ………………….
Příloha:
Situace dopravního značení.
Obdrží
Žadatel :
- Krajská správa silnic LK, p.o., IDDS: bdnkk7w, České mládeže 632/32, Liberec VI-Rochlice, 460 06 Liberec 6
Dotčený orgán :
Dále obdrží k vyvěšení na úřední desce :
Na vědomí :