Ani o prázdninách nezeje Dětské dopravní hřiště prázdnotou
Archiv7. srpna 2015
Autor: archiv MP
07.08.2015 - Stejně jako v minulých letech i o letošních prázdninách mohou zájemci využít nabídky jabloneckého Dětského dopravního hřiště v ulici Podskalí, a to každý všední den od 8:00 do 12:00 a od 13:00 do 15:00 hodin.
„I přes vysoké teploty v posledních týdnech navštívilo k dnešnímu dni naše hřiště 716 účastníků, což je srovnatelné s loňským rokem,“ prozradila Bronislava Plešingerová, vedoucí Dětského dopravního hřiště.
Dle jejich slov přicházejí nejen rodiče s dětmi různých věkových kategorií, ale také příměstské tábory, cyklotábory a dětská nebo mateřská centra z Jablonce a okolí.
„Návštěvníci si u nás mohou zapůjčit jízdní kola různých velikostí, odrážedla a koloběžky,“ dodala Plešingerová.
Nabídka je doplněna i o házecí stěnu s pěnovými oštěpy, křídy na malování či ruské venkovní kuželky. Pro nejmenší účastníky jsou k dispozici házecí kroužky.