Kontakty Dokumenty Úřední deska

Arbesova ulice má novou kanalizaci

Nový povrch ulice Arbesova
Autor: Jiří Endler

Ulice Arbesova má novou splaškovou kanalizaci, opravený vodovod i finální povrch komunikace. Stavba byla komplikovaná kvůli uzavírkám, město za ni zaplatilo téměř 11 milionů korun.

„Novou splaškovou kanalizaci v ulici Arbesova tvoří čtyři gravitační a dvě tlakové stoky a čerpací stanice splaškových odpadních vod včetně kabelové přípojky,“ konstatuje Miroslav Kopecký z oddělení investiční výstavby jabloneckého magistrátu.

Nyní jsou majitelé objektů v dosahu nové kanalizace povinni se k ní připojit v co nejkratším termínu.

Projekt výstavby kanalizace sladilo město s plány Severočeské vodárenské společnosti, a. s., která ve stejném termínu v Arbesově ulici rekonstruovala vodovody. V říjnu ulice získala nový asfaltový povrch.

(jn)