Zvolte Téma 2009 pro Jablonec nad Nisou a zúčastněte se slosování

Tisková zpráva 22. 09. 2009

Téma 200x - logo velkéJaké téma je dle vašeho názoru klíčové pro kvalitu života a stav životního prostředí v Jablonci? Tak se bude ptát anketa, jež začne o Jabloneckých podzimních slavnostech a bude pokračovat až do konce měsíce. Občané vyplní anketní lístek a mohou vyhrát.

"Možnost hlasovat z deseti vybraných témat bude otevřena všem obyvatelům starších 15 let ve dnech 25. - 30. 9. prostřednictvím anketních lístků nebo elektronickým hlasem na webových stránkách,“ říká koordinátorka projektu Michaela Pomališová.

Podle jejích slov, budou v pátek 25. září, v průběhu podzimích slavností, lidé na ulici oslovováni tazateli, s jejichž pomocí bude možné anketní lístek vyplnit. V dalších dnech bude možné hlasovat samostatně na sběrných místech s umístěnou schránkou na anketní lístky. Hlasování je anonymní. Po vyhodnocení ankety proběhne slosování tří výherců o věcné ceny, do kterého je možné se zařadit vyplněním kontaktních informací.

Plakát - Timur JablonecSběrná místa

Akce pro veřejnost Téma 2009 pro Jablonec nad Nisou je jednou z aktivit ročního projektu Hodnocení stavu životního prostředí města. Ve spolupráci s norským partnerem Institute of Transport Economics - Norwegian Centre for Transport Research (TØI) bude pro města Jablonec nad Nisou a Semily vytvořena mimo jiné Zpráva o stavu životního prostředí hodnotící udržitelný rozvoj města.

Další informace

TIMURLoga - eea grants / norway grants / nadace rozvoje občanské společnosti