Šéf sociálních demokratů na jablonecké radnici

Tisková zpráva 13. 07. 2007

V úterý 17. července přijede na oficiální návštěvu Jablonce předseda ČSSD Jiří Paroubek. Nejprve se setká se členy místní stranické organizace a kolem desáté hodiny dopoledne bude přijat na radnici starostou Petrem Tulpou spolu s místostarosty Lukášem Pletichou a Otakarem Kyptou. Kromě vedení města se s předsedou sociálních demokratů setkají také někteří jablonečtí zastupitelé. Poté bude následovat velmi nabitý program - prohlídka radnice, Integrovaný záchranný systém, prohlídka staré i nové hasičské zbrojnice, odkud přejede politik historickým hasičským vozem do České mincovny, a.s.

Od 14 hodin odpoví Jiří Paroubek na otázky novinářů na krátké tiskové konferenci v Eurocentru a pak bude pokračovat městem dál do kostela sv. Anny a na Střelnici, kde si prohlédne jak fotbalový, tak atletický areál. Tady by se také měl setkat se starostou Smržovky Markem Hotovcem a Lučan Ladislavem Pivrncem.

Po celodenním bohatém programu se pak hlava ČSSD zúčastní slavnostního zahájení Mistrovství Evropy v basebalu kadetů 2007 ve Mšeně a zápasu mezi Českou republikou a Německem.

Společně s Jiřím Paroubkem do Jablonce přijedou také poslanci Parlamentu ČR Cyril Zapletal, Pavel Ploc a Robert Dušek, předsedové krajské a okresní organizace ČSSD Michal Kraus a Pavel Petráček i náměstek hejtmana Libereckého kraje Karel Dolejší.