Telefonní seznam

Radnice
  přízemí
   Informační středisko magistrátu - Radka Bašusová; Helena Fridrichová; Radka Škodová
   6 - Jiří Podskalský
   7 - Pavel Kříž; Josef Munzar
   4
   garáže
   139 - kancelář z boku radnice - Marcela Balcarová; Eva Foglová; Jana Jodasová; Marcela Schäferová; Ivana Šálková
   5 - Jitka Roubíčková
  vchod 146 - kancelář v boku radnice - Marcela Hušková
  dveře 012A - kancelář z boku radnice - Petra Lamatová; Sophie Paduchová
  1. patro
   104 - Ing. Kateřina Tuláčková
   105 - Ing. Jana Horčičková
   106 - Ing. Libuše Pavízová
   107 - Iveta Ritterová; Mgr. Petra Vítková; Iveta Vítková
   109 - Petra Musilová; Jana Vincencová, DiS.
   110 - Ing. Jitka Hujerová; Lenka Zikešová
   111 - Marianna Matějková; Pavla Veselá
   112 - Ing. Helena Kočová; Eva Prskavcová; Zuzana Šváchová, DiS.; Iva Vízková
   116 - Lucie Horynová; Ing. Dana Hrubešová; Martina Rydvalová
   122 - Ing. Markéta Horáková
   123 - Miroslav Kopecký; Petr Mikulášek; Radka Poprová
   124 - Zuzana Bencová; Ivana Dufková
   125 - Ing. Pavel Sluka
   126 - Ing. Luboš Kousal; Ing. Iva Zemlerová
   127 - Ing. Štěpánka Drahorádová, DiS.
   128 - Ing. Jana Kiesewetterová; Iva Kyzúrová
   129 - Martina Linhartová
   130 - Ing. Daniel Daňkovský; Ing. Dominika Tilňáková
   131 - Šárka Rulcová
   obřadní síň - Obřadní síň
   103 A - Šárka Rašínová
  2. patro
   201
   202
   203
   204 - Iva Bendová
   205
   206 - RNDr. Jiří Čeřovský
   207 - Mgr. Karla Hackelová; Mgr. Kateřina Hujerová
   211 - Mgr. Jana Matěchová
   212
   213 - Jana Fričová; Petr Vitvar
   214 - Mgr. Radúz Drozen
   215
   216 - Alena Cincibusová; Ing. Slavěna Hájková Znamenáčková
   217 - Jan Štol
   218
   219
   220 - Mgr. Iveta Habadová, MBA
   221 - Jiřina Hartmanová
   222
   223 - Jiří Hruška
   224 - Petr Novák; Karel Očenáš, DiS.
   225
   226 - Pavla Paduchová
   228 - Ing. Milan Kouřil
   230
   232 - Ing. Martina Vacková
   233
   234 - Zdeňka Krausová; JUDr. Marek Řeháček
   235 - Bc. Pavlína Reichelová
   236 - Dagmar Říčařová; Irena Trousilová
   237 - Bc. Eva Peukertová; Miroslav Regner; Radek Seidel; Milan Šourek
  3. patro
   301
   303 - Mgr. Alžběta Svobodná
   304 - Lucie Malá, DiS.; Jitka Manhartová
   305 - Ing. Soňa Černá
   308
   309 - Zuzana Radušovská; Ing. Petr Roubíček
   310 - Mgr. Jiří Kučera
   311
   312 - Iveta Landová; Alena Polreichová
   313 - Bc. Martin Oklamčák
   314 - Bc. Petra Karásková
   315 - Bc. Blanka Ševčíková
   318 - Mgr. Jana Vitvarová, DiS.
   319 - Eva Zbranková, DiS.
   320 - Bc. Helena Kolomazníková; Ing. Alena Přichystalová
   321 - Bc. Lucie Strádalová
   322 - Mgr. Hana Hodačová
   324 - Bc. Magdaléna Bílková; Jana Soukalová
   325 - Mgr. Pavla Nesvadbová; Bc. Jakub Šrýtr
   326 - Bc. Lenka Sovová; Ing. Lucie Vavrušková
   327 - Mgr. Dana Linhartová, PhD.
   328 - Ing. Petra Němečková
   329 - Bc. Jana Kolovratníková
   330 - Milan Bajer
   331 - Mgr. Michal Holý
   332 - Bc. Jaroslav Katuš; Monika Pappová
   334 - Ing. Kateřina Pastyříková
   335 - Radka Šrýtrová
   336 - Marie Košťáková; Marcela Strouhalová
   337 - Jana Munclingerová
   338 - Zora Herinková
   339 - Blanka Funke
   341 - Irena Kožíšková
   342 - Ing. Sylvie Zahálková
   343
   344
   345 - Michaela Bořilová; Vladimír Kraus
   346 - Petra Haltufová
   347 - Michaela Kovačová; Dana Linhartová
   348 - Ing. Mgr. Ivana Řimnáčová
  4. patro
   406B - Bc. Lenka Kašparová; Bc. Petr Zbranek
   401
   403 - Radka Baloghová; Mgr. David Mánek
   405 - Jiří Kubsch; Bc. Lenka Lipšová; Ing. Alena Purmová
   406
   406A - Mgr. Miroslav Šourek
   447
   408 - Ing. Diana Zappeová
   409 - Šárka Bachmannová; Mgr. Miroslava Rýžaková
   411 - Mgr. Pavlína Habánová; Bc. Daniela Hnyková
   413 - Mgr. Michaela Císlerová
   414 - Lucie Peldová
   415 - Bc. Zdeňka Mařanová; Bc. Jarmila Petrušková
   416 - Mgr. Hana Krámská; Zuzana Landová
   417
   418 - Bc. Václav Kotek
   419 - Jiří Cvrček; Hana Schindlerová
   420 - Martin Černý
   421 - Lenka Čapuchová; Štěpán Zmrzlý
   422 - Ing. Martin Křivanec
   423 - Ing. Vladimír Vltavský
   424 - Mgr. Barbora Šnytrová
   425 - Jan Čermák; Lukáš Krámský
   426 - Mgr. Pavel Kozák; Bc. Jitka Krausová
   430
   431 - Mgr. Drahomíra Duštírová
   432
   433 - Hana Hladíková
   434 - Ing. Dana Holcová
   435 - Ivana Slámová, DiS.
   436 - Mgr. Martina Rosenbergová, MBA
   437 - Bc. Jaroslav Cvrček
   438 - Dana Försterová
   439 - Ing. Štěpánka Gaislerová; Michal Šarbort
   440 - Ing. Klára Halamová
   406C - Mgr. Milena Kučerová
   407 - Bc. Lucie Kocourková, DiS.; Mgr. Zdeňka Květová; Ing. Markéta Spurová
   412 - Bc. Marie Hudíková; Bc. Šárka Petříčková
   429
 patro suterén
   stavební archiv - Jiří Pekl
Komenského 8
  přízemí
   informace - Ivana Matoušová; Lucie Soukupová
   105
  1. patro
   přepážková hala - Hana Beitlová; Renata Dostálová; Dagmar Frydrychová; Jitka Jurníčková; Jitka Kalašová; Veronika Žďárská
   213 - Bc. Václava Palanová
   204
  2. patro
   přepážková hala - Radka Bursová; Zuzana Havlová, DiS.; Bohdana Holasová; Jana Kánská; Michal Malich; Bc. Jan Plíva; Ivana Slanařová; Šárka Svobodová; Jana Vedralová
   310
   311 - Bc. Zdeněk Tomek
   304
  3. patro
   404 - Romana Cicvárková
   404A - JUDr. Petr Karlovský
   405 - Pavlína Halbichová; Pavla Tomešová
   406 - Jaroslava Klucká; Romana Voksová
   407 - Mgr. Lenka Tomková
   408 - Bc. Marcela Kohoutková; Bc. Gabriela Mužinić
   409 - Bc. Marie Masaryková
   410 - Petr Chomát; Bc. Marian Mach; Jiří Skrbek
   410A
  4. patro
   505 - Bc. Petr Novotný, DiS.
   506 - Ing. Jitka Prchalová
   507 - Nataša Kellnerová
   508 - Mgr. Jana Bernatová Kotrbová; Zuzana Fleischmannová
   509
   504
Hasičská 983/3
  1. patro
   112 - Mgr. Bc. Michal Švarc
   111
   120 - Miloslav Lejsek; Bc. Tomáš Svačina
   121 - Mgr. Josef Penz
   122
   108 - Jaroslav Brožek; Petr Horčička
   107 - stálá služba MP
  2. patro
   207 - Ing. Jitka Fantová
   206 - Bc. Vratislav Pavlín
   205 - Ing. Petr Bartoň
 patro 3.
   302
Vytvořeno 19.3.2004 13:38:29 | přečteno 339519x | Charlie Root
load