TŘI TYGŘI VE FILMU: JACKPOT

Obrázek akce
Pořadatel: Kultura Jablonec, p. o.
Místo konání: Kino Junior
Areál Eurocentra, Jablonec nad Nisou
Datum konání: 27.5.2022 od 20:00 hodin
28.5.2022 od 16:00 hodin
30.5.2022 od 17:00 hodin
31.5.2022 od 20:00 hodin
2.6.2022 od 17:00 hodin
7.6.2022 od 17:00 hodin
12.6.2022 od 19:00 hodin
Typ akce: filmové představení
Anotace: Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák).

Podrobný popis:

2022 | ČR | 110 minut | MP 12 | komedie, akční | Režie: Emil Křižka | Tři Tygři zaseknou drápy humoru i do filmových pláten! Ve zběsilé akční komedii se na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou vydá předposlední český akční hrdina a strážce Teritoria Milan (Albert Čuba), citlivá duše, prokletý básník a řidič tramvaje David Votrubek (Štěpán Kozub), orgán městské policie Robert (Robin Ferro), a snaživý, leč průměrný herec oblastního divadla Herbert (Vladimír Polák). Stanou se z nich přátelé, nebo rivalové? Najde David po cestě ztraceného otce, Robert lásku a sebevědomí, Milan Indulonu a slávu, a Herbert vytoužené angažmá? Rozbije Milan chvatem z Krav Mňagy JACKPOT a zvolá nakonec David Votrubek své „vyhjáááál!“, nebo to nebude tak jednoduché? Road trip z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén jim totiž stíží nejen Davidův osobitý pohled na svět, ale také mafiánský boss Král taktéž toužící po miliónové výhře.