MUŽ MOJÍ ŽENY

Obrázek akce
Pořadatel: Městské divadlo Jablonec nad Nisou, o.p.s.
Místo konání: Městské divadlo
Liberecká 5/1900, Jablonec nad Nisou 46601
Datum konání: 17.5.2022 od 19:00 hodin
Typ akce: divadelní představení
Tematická kategorie: činohra
Anotace: Á, já blbec, já idiot! Kurva jedna nevěrná! A já jsem tady celá léta kolem ní poskakoval a poslouchal na slovo jako pejsek! Kurva jedna falešná! Udělala mi ostudu a ze mě naprostého vola! Kde je moje čest? Kde je moje štěstí? Já se zabiju! Já ji zabiju! Kreše

Podrobný popis:

Celých pět let dokáže jedna žena klamat dva muže. Jeden o druhém přitom nemají ani tušení a věří, že jsou pro svou lásku tím jediným vyvoleným. Jednou ale všechno praskne a oba se setkávají, aby situaci po chlapsku vyřešili. Který vyhraje? Nebo nakonec zvítězí žena? V reáliích současného Chorvatska se odehrává tento plnokrevný, ale přitom citlivý příběh o tom, co to znamená být zralým mužem, který už nechce nikomu nic dokazovat, nechce “lovit” nové ženy, zvykat si na nové pořádky, mužem, který chce jen žít svůj život tak, jak byl zvyklý.