Rychnov u Jablonce nad Nisou

, autor: archiv MMJN

Město Rychnov u Jablonce nad Nisou spadá v rámci územně plánovací činnosti do správního obvodu oddělení územního a strategického plánování Magistrátu města Jablonec nad Nisou.

Na žádost obce pořídilo oddělení územního plánování Magistrátu města Jablonec nad Nisou nový Územní plán Rychnov u Jablonce nad Nisou. Zastupitelstvo města Rychnov u Jablonce nad Nisou vydalo nový Územní plán usnesením č. 24/09 na svém jednání dne 2. 3. 2009. Územní plán Rychnov u Jablonce nad Nisou nabyl účinnosti dne 4. 4. 2009. Územní plán Rychnov u Jablonce nad Nisou podléhá 1., 2. a 3.  změně Územního plánu Rychnov u Jablonce nad Nisou.

ikona souboruNávrh zadání ÚP Rychnov u Jablonce n. N. s prvky regulačního plánu

Zpráva o uplatňování ÚP Rychnov u Jablonce n. N.

Územní plán Rychnov u Jablonce nad Nisou po 1. a 2. změně

Územní plán Rychnov u Jablonce nad Nisou po 3. změně

Územní studie

Územní studie na zastavitelné plochy Z8 - lokalita pod hřbitovem