Dětská, sportovní a fitness hřiště

, autor: archiv MMJN

Dětská hřiště v ulicích U Nisy, Liberecká, vnitroblok Liberecká - Lípová - Budovatelů, hřiště u lesoparku, fitness hřiště.

IPRM dětská hřiště a fitness hřiště u lesoparku

říjen 2014 – červen 2015

projekt: IPRM Jablonec nad Nisou – sportovní a dětská hřiště

• Dětské hřiště v ulici U Nisy bude nově oplocené, povrch mezi jednotlivými prvky bude travnatý, dopadové plochy pískové.
  • Dětské hřiště v ulici Liberecká u „Abecedy“ se také oplotí, povrch mezi jednotlivými prvky bude travnatý, dopadové plochy pískové.
  • Dětské hřiště ve vnitrobloku ulic Liberecká, Lípová a Budovatelů se také oplotí, zachovaný zůstane travnatý povrch i současná zeleň.
  • nové dětské hřiště u lesoparku v ulici Plynární s pryžovým povrchem bude oplocené.
Všechna dětská hřiště budou vybavená herními prvky dle věkové kategorie.
  • Nové fitness hřiště pro všechny generace na travnaté ploše u lesoparku, které nebude oploceno a mezi prvky fitness hřiště bude zachován travnatý povrch.

Cena: 3 727 tisíc Kč včetně DPH, realizace fa PROLEMAX s.r.o.

Kontakt: Petr Mikulášek, mikulasek@mestojablonec.cz

IPRM Jablonec nad Nisou – sportovní a dětská hřiště

květen – červenec 2015

Hřiště v ulici Liberecká

velké 12 x 22 metrů bude oplocené plotem vysokým na dvou stranách čtyři, na jedné tři a na té s basketbalovým košem pět metrů, kvůli snížení hlučnosti bude mít povrch z umělé trávy a vybavené kromě koše ještě fotbalovými brankami. Plot je navržený pouze z ocelového rámového oplocení bez odrazových desek.

Víceúčelové sportovní hřiště u lesoparku

o velikosti 20 x 35 m s asfaltovým povrchem bude oplocené do výšky tří metrů a vybavené fotbalovými brankami i košem na streetball.

Cena: 3 818 tisíc Kč včetně DPH, realizace fa Green Project s.r.o.

Kontakt: Petr Mikulášek, mikulasek@mestojablonec.cz

Loga IPRM - EU - MMR 2012