Strážníkem roku je Jaroslav Brožek

Tisková zpráva 01. 03. 2010

V pátek 26. února proběhl v obřadní síni jablonecké radnice od 13 hodin slavnostní aktiv městské policie. Hodnotil se uplynulý rok a v závěru byl vyhlášen Strážník roku 2009.

Ředitel Jiří Rulc nejprve konstatoval, jaký byl uplynulý rok, co se v náplni práce městských strážníků změnilo, co bylo nového a jaké oblasti se prohlubovaly. Starosta města Petr Tulpa nastínil, v jakém trendu by se měla činnost městské policie ubírat v příštích letech, a nakonec poděkoval strážníkům za odvedenou práci.

Na slavnostní odpoledne byli pozváni také čestní hosté, a to městští zastupitelé, představitelé Policie ČR, Vězeňské služby ČR, hasičského záchranného sboru a ředitelé městských policií z okolí Jablonce nad Nisou. Příjemným překvapením bylo jejich pochvalné vyjádření a poděkování za dobrou spolupráci.

Dalším bodem bylo ocenění práce strážníků, kteří odsloužili deset a patnáct let a slavnostní vyhlášení „Strážníka roku 2009“. Tím se stal Jaroslav Brožek, na druhém místě byl vyhlášen Petr Vedral a třetím byl strážník okrskář Petr Vaňura.

Vyhlášení strážníka roku 2009

26. 02. 2010, Obřadní síň jablonecké radnice

Jaroslav Brožek - strážník roku 2009

 

Petr Vedral - druhé místo

 

Petr Vaňura - třetí místo

 

Ocenění práce strážníků

 

Hosté slavnostního vyhlášení

 

Tři nejlepší strážníci 2009

 
 
Vytvořeno 1.3.2010 17:01:38 | přečteno 3462x | Petr Vitvar
load