Nechal se chytit i s lupem

Tisková zpráva 02. 12. 2009

Včasný a dobrý zákrok krátce po půlnoci 1. prosince v ulici Vysoká předvedla hlídka jabloneckých městských strážníků. Ta na základě telefonátu kontrolovala veřejný pořádek.

„Oznamovatel uvedl své podezření, že se mu dvě osoby snaží vniknout do zaparkovaného vozidla a zřejmě je hodlají vykrást. Přivolaná hlídka na místě sice už nikoho nezastihla, ale od volajícího se dozvěděla například také to, že pachatelé se dohadovali nějakou dobu s mužem, který stále ještě seděl v nedaleko zaparkovaném vozidle Audi,“ vysvětlil noční případ ředitel MP Jiří Rulc.

Podle jeho slov, hlídka zkontrolovala totožnost řidiče a zjistila, že jde o známého výtečníka, který již v minulosti měl problémy se zákonem. „Z jeho nervózního chování strážníci vytušili, že zřejmě nebude vše v pořádku a na místo přivolali i hlídku Policie ČR,“ řekl Rulc a dodal, že vozidlo Audi bylo nakonec plné kradených věcí z vloupání do jiného auta o několik dní dříve. Všechny budou vráceny majiteli, řidič Audi teď bude čelit problémům se zákonem.

Vytvořeno 2.12.2009 15:08:38 | přečteno 2147x | Petr Vitvar
load