Okrskáři jsou lidé na svých místech

09.09.2011 - Dobrý den pane řediteli, chtěla bych vám touto cestou sdělit, že dnes ráno jsem byla svědkem příkladného zásahu vašeho zaměstnance, okrskáře pana Nigrina, na přechodu pro chodce ve Mšeně.

Tak zní úvod mailu paní Kloučkové. Dále popisuje že strážník Nigrin ve zmiňované době zabránil dopravní nehodě: „Jeden z řidičů projížděl křižovatku na červenou a na přechodu šli chodci. Okamžitě zasáhl, tak se nic nestalo. Ale dobře mi z toho nebylo.“ Dále dodává, že si v té chvíli uvědomila, jak moc dobrý pocit má z přítomnosti okrskáře. „Prosím, poděkujte panu Nigrinovi. Mimochodem, tento okrskář je skutečně člověk na svém místě, lidé ho zde znají, nemá problém pohovořit s kýmkoliv, vyslechnout ho,“ uzavírá paní Milena Kloučková.

S dalším poděkováním okrskáři se přihlásila také zástupkyně ředitelky rýnovické základní školy: „Dovolte mi, abych touto cestou poděkovala našemu okrskáři strážníku Miroslavu Šípošovi za organizaci průběhu prvního školního dne u naší základní školy. Vzhledem k tomu, že je silnice kolem školy v poslední době velmi frekventovaná a děti první školní den doprovázel větší počet rodičů než během školního roku, žádala jsem telefonicky o zajištění bezpečnosti u školy strážníkem MP,“ píše Jana Mašíndová.

Vytvořeno 9.9.2011 13:26:07 | přečteno 2594x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie
 
load