Městští strážníci zadrželi jednoho z mladých zlodějů

24.02.2011 - Včera odpoledne vyplašili jablonečtí městští strážníci dva mladíky, kteří se vloupali do vozu zaparkovaného před obchodem. Hlídka přijela na základě telefonického upozornění, jednoho mladíka zadržela, druhému se podařilo utéct.

„Ve středu 23. února okolo 14:40 občan na tísňovou linku oznámil, že vidí na parkovišti u Penny marketu dva mladíky, kteří rozbili zadní boční okénko u zaparkovaného vozidla Peugeot,“ říká Miloslav Lejsek z MP Jablonec nad Nisou. Podle jeho slov hlídka vyjela okamžitě na místo a podařilo se jí přistihnout dva mladíky v autě, zaparkovaném vedle vykradeného Peugeota.

„Jednomu z nich se podařilo ještě z místa utéct, druhý skončil v policejních poutech. Na místo strážníci přivolali hlídku OO PČR Mšeno, která si zadrženého pachatele a celý případ převzala do svého šetření,“ popisuje dění Lejsek.

Do příjezdu městských strážníků stačili výtečníci z vozidla odcizit registrační značky, rozbili okna, poničili zámky dveří, odcizili autopotahy, poškodili autorádio a kradli i další věci ze zavazadlového prostoru.

Vytvořeno 24.2.2011 13:57:36 | přečteno 2900x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie
 
load