Zapamatovali si je kvůli podivnému chování

21.10.2011 - V ulici Kostelní kolem deváté večer zpozorovala hlídka městské policie trojici mladíků, kteří postávali u herny Fair Play.

„Trojice se snažila vyhnout kontaktu s hlídkou, vždy se před ní rychle přesunuli na jiné místo,“ komentuje dění v ulici Luboš Raisner, ředitel Městské policie Jablonec nad Nisou a dodává, že právě jejich podivné chování vzbudilo podezření strážníků: „Hlídka si zapamatovala popis jednotlivců i jejich oblečení.“

Před půlnocí se strážník městské policie dle rozpisu služby spojil s policistou ČR, aby vykonávali společnou noční hlídku. „Během jejich služby došlo právě v ulici Kostelní k loupežnému přepadení a zraněnou osobu převážela k ošetření do nemocnice společná hlídka MP a Policie ČR. Od přepadeného muže strážník dostal popis útočníků, který se shodoval s popisem mužů od herny Fair Play,“ vysvětluje Raisner.

Podle jeho slov hlídka v okolí Kostelní ulice narazila na skupinku mladíků, ze které městský strážník identifikoval všechny tři pachatele přepadení. Ve spolupráci dalších hlídek MP a PČR byli násilníci převezeni na Obvodní oddělení Policie ČR v ulici 5. května, kde skončili v policejní cele.

Vytvořeno 21.10.2011 13:12:57 | přečteno 2071x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie
 
load