Takového okrskáře přejeme všem, říkají Pasečtí

30.11.2011 - Projekt Městské policie Jablonec nad Nisou Okrskář rozděluje katastr města na sedm okrsků, z nichž každý spravuje strážník - okrskář. A právě strážníka z okrsku 5 tento týden jeho obyvatelé ocenili veřejně.

„Strážníkem okrsku č. 5 - Jablonecké Paseky je Petr Vaňura a v těchto dnech mi přišel e-mail, který je poděkováním za jeho práci,“ konstatuje ředitel městské policie Luboš Raisner. Podle jeho slov svědčí o Vaňurově dobré práci i skutečnost, že byl jako okrskář v roce 2009 v projektu „Strážník roku“ mezi třemi nejlepšími strážníky Městské policie Jablonec nad Nisou.

V e-mailu se konkrétně říká: „Rádi bychom jménem naší rodiny, ale i dalších obyvatel Jabloneckých Pasek, poděkovali za výbornou práci Vašemu/našemu okrskáři při komplikované záležitosti s ilegálně nastěhovanými bezdomovci v areálu bývalého kluziště v Pasekách. Díky jeho opravdu usilovné práci se podařilo nepřizpůsobivé spoluobčany vystěhovat a věřte, kdo neví, jak žijí tito lidé, nepochopí problémy se soužitím s nimi. Takového okrskáře přejeme i ostatním částem Jablonce.“

Vytvořeno 30.11.2011 14:38:47 | přečteno 2383x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie
 
load