Týden pro partnery poprvé i v Jablonci

Tisková zpráva 29. 01. 2010

Týden partnerství - plakátLetos poprvé se město Jablonec nad Nisou připojí k celorepublikové akci Národního týdne manželství 2010. Naváže na tuto akcí o týden později , tedy 13. - 21. února, Týdnem partnerství. Důvodem odložení jsou jarní prázdniny v našem regionu.

S nápadem přišlo Mateřské centrum Jablíčko, které se v síti mateřských center propagaci dobrých partnerských vztahů věnuje dlouhodobě. Spontánně se pak připojily další neziskové i komerční organizace. Město pro akci, nad níž převzal záštitu místostarosta Petr Vobořil, vytvořilo vlastní letáček,“ vysvětluje manažerka prorodinné politiky Markéta Puzrlová.

Manažerka slibuje bohatý program zaměřený na všechny věkové kategorie, zvláště pak na páry. Proběhne výtvarná soutěž s názvem „Moje milovaná rodina“, kreativní dílny pro dospělé i pro děti, přednášky o partnerských vztazích pro žáky základních a středních škol, taneční večer s výukou Salsy. Na tuto akci bude pro rodiče mladších dětí bude zajištěno noční hlídání dětí a sleva na vstupné. V týdnu proběhne také astronomický seminář „Hvězdy nejen pro zamilované“, sportovci jistě ocení Mistrovství ČR v Hip Hopu, kde budou soutěžit také páry.

„Pro širokou veřejnost bude určitě zajímavá přednáška známého sexuologa MUDr. Radima Uzla na téma „Manželské problémy včera a dnes“. Přednášku pořádá město Jablonec nad Nisou v Klubu na Rampě 16. února od 17 hodin,“ vybírá z nabídky jeden tip Puzrlová.

Vytvořeno 29.1.2010 13:25:49 | přečteno 2161x | Petr Vitvar
load