Podnikatelé se mohou objevit v katalogu stravování

Tisková zpráva 10. 03. 2006

Informační centrum připravuje v letošním roce II. vydání katalogu „Stravování v Jablonci nad Nisou“. Bude se jednat o barevnou tiskovinu formátu 1/3 A4 na křídovém papíře, která vyjde v nákladu 5.000 ks a bude k dispozici zdarma pro místní i návštěvníky města. Podnikatelé, kteří pracují v gastronomii se mohou v katalogu prezentovat jednou ze dvou forem:

  • inzerce zdarma, bez fotografií zařízení - bude obsahovat název stravovacího zařízení, telefon, adresu a služby, které zařízení poskytuje (formou piktogramů)
  • inzerce včetně barevných fotografií zařízení za 1.500 Kč - bude obsahovat fotografie exteriéru a interiéru zařízení, název, telefon, adresu. Dále pak typy služeb, které lidé v zařízení naleznou (formou piktogramů) a stručnou charakteristiku zařízení, kterou si podnikatel sám určí.

Datum uzávěrky je 7. dubna 2006. V případě jakýchkoliv dotazů se zájemci mohou obracet na Informační centrum v budově radnice, Jablonec nad Nisou, p. Herkommerová - tel.: 483 357 335, fax: 483 311 370, e-mail: herkommerova@mestojablonec.cz.

Tento katalog bude zdarma k dispozici návštěvníkům informačních center v Euroregionu Nisa, město Jablonec nad Nisou se jím bude prezentovat na veletrzích cestovního ruchu doma i v zahraničí a na dalších akcích. Katalog bude sloužit k obnově databáze stravovacích zařízení v našem městě a katalog bude umístěn i na internetových stránkách města.

Vytvořeno 15.3.2006 17:18:53 | přečteno 2271x | Bc. Milena Jelínková