Změna ve složení výborů ZM

Tisková zpráva 8. 12. 2006

Zastupitelstvo města odvolalo na svém zasedání z finančního výboru Ing. Antonína Schäfera, Ing. Josefa Havlíka, Ing. Víta Sekelského, Ing. Ivana Kracíka, Ing. Jaromíra Janegu, Ing. Jaroslava Vlacha, Ing. Jana Vocela, Pavla Petrželku a Ing. Radovana Loudu s hlasem poradním.

Zastupitelstvo města následně do finančního výboru zvolilo jako předsedu výboru Ing. Františka Peška, dále Ing. Milana Maturu, Luboše Wejnara, Ing. Heřmana Melicha, Jana Blaschke, Ing. Romanu Šefranou, MUDr. Marka Řehoře, MUDr. Víta Němečka. S hlasem poradním může do výboru docházet JUDr. Ing. Lukáš Pleticha.

Z výboru pro hospodaření s majetkem města odvolalo Mgr. Petra Karáska, Ing. Radovana Loudu, Bc. Ondřeje Friče, Karla Koláře, Petra Poborského, Ing. Libuši Pavízovou a Ing. Karla Dlouhého.

Do výboru zvolilo Pavla Šourka jako předsedu výboru, Ing. Josefa Havlíka, Bc. Michala Tůmu, Milana Meixnera, Ing. Otakara Kyptu, Radka Dvořáka, Ing. Miloše Vele, Olgu Hrdinovou, JUDr. Ing. Lukáše Pletichu a Ing. Libuši Pavízovou - s hlasem poradním.

Z výboru kontrolního odvolalo Ing. Františka Peška, Dagmar Klimešovou, Karla Koláře, Radima Fingera, MUDr. Alexandru Jörgovou, Mgr. Petra Tulpu a Miladu Heřmanovou, tajemnici výboru.

Do výboru zvolilo jako předsedu výboru Ing. Petra Beitla, Martina Oklamčáka, tajemníkem výboru, Ing. Václava Čížka, Věru Böhmovou, Ing. Milenu Novákovou, Ing. Víta Sekelského a Karla Růžičku.

Z výboru Fondu na zlepšení úrovně bydlení na svém zasedání odvolalo Ing. Radovana Loudu, Petra Sušila,

Taťjánu Novákovou, Ing. Ivana Kracíka, Pavla Petrželku, Radka Haltufa, Michala Pavlidise a Radka Jirků.

Jako předsedu výboru zvolilo zastupitelstvo JUDr. Ing. Lukáše Pletichu , dále Jiřinu Havlíkovou, Bc. Michala Tůmu, Janu Rothschedlovou, Ivo Bartoňka, Davida Bartela, Marii Vocelovou a Janu Soprovou.

Při navrhování do výborů byli osloveni zástupci všech politických subjektů zastoupených v ZM, takže v předkládaných návrzích má nyní každý z těchto subjektů svého zástupce.
Vytvořeno 8.12.2006 13:04:15 | přečteno 2836x | Petr Vitvar