Změna v zastoupení města v orgánech a organizacích

Tisková zpráva 1. 12. 2006

Rada města na své 3. schůzi konané ve čtvrtek 30. listopadu odsouhlasila změny v orgánech a organizacích města. Odvolala Mgr. Jiřího Rudolfa z dozorčí rady Eurocentra Jablonec nad Nisou, s.r.o., MUDr. Jana Brandejského z dozorčí rady Sportu Jablonec nad Nisou,s.r.o., Marii Vocelovou a Ing. Romana Webra z dozorčí rady Technických služeb Jablonec nad Nisou, s.r.o.. Rada města odvolala z funkce jednatele Technických služeb Jablonec nad Nisou, s.r.o. Karla Koláře a Ing. Radovana Loudu.

Rada města jmenovala jako předsedu dozorčí rady Eurocentra Jablonec nad Nisou, s.r.o. Petra Vobořila. Do dozorčí rady Sportu Jablonec nad Nisou jmenovala Františka Špotáka, do dozorčí rady Technických služeb Jablonec nad Nisou, s.r.o. MUDr. Ivo Jörga a Petra Böhma. Do funkce jednatele Technických služeb Jablonec nad Nisou, s.r.o. nově jmenovala Pavla Šourka a Ing. Otakara Kyptu.

Rada města schválila odvolání z dozorčí rady Nadace nemocnice Petra Poborského a Mgr. Jiřího Rudolfa z Rady nemocnice, a projednala jmenování MUDr. Daga Tichého do dozorčí rady Nadace Nemocnice a Petra Vobořila jako předsedu do Rady nemocnice, a Evu Gregovou a MUDr. Ivo Jörga do Rady nemocnice.

Vytvořeno 4.12.2006 9:34:29 | přečteno 2595x | Petr Vitvar