Zastupitelstvo se sešlo na ustavujícím zasedání

Tisková zpráva 03. 11. 2006

Na svém prvním, ustavujícím zasedání v novém volebním období se včera (2. 11. 2006) odpoledne sešlo zastupitelstvo Města Jablonce nad Nisou, které zvolilo starostu města, místostarosty a členy rady města.

Starosta města:

  • Mgr. Petr Tulpa

Místostarosta, v jehož kompetenci budou finance, majetek a technické záležitosti města:

Zároveň je zastupitelstvem určen k zastupování starosty v době jeho nepřítomnosti nebo v době, kdy starosta nevykonává svoji funkci.

  • JUDr. Ing. Lukáš Pleticha

Místostarosta, v jehož kompetenci bude oblast kultury, sportu, zdravotnictví a oblast sociální:

  • Petr Vobořil

Místostarosta, v jehož kompetenci bude rozvoj města:

  • Ing. Otakar Kypta

Zvolení členové Rady města Jablonce nad Nisou:

(podle zákona jsou jimi i starosta a místostarostové)

  • Jindřich Berounský
  • Ing. Václav Čížek
  • Pavel Šourek
  • Václav Vostřák
  • Mgr. Pavel Žur

Seznam členů Zastupitelstva města Jablonce nad Nisou pro volební období 2006-2010

jméno a příjmení

zvoleni za:

datum narození

Ivo Bartoněk

ODS

14.9.1947

Ing. Petr Beitl

ODS

5.12.1966

Jindřich Berounský

SOS

7.9.1970

Božena Caklová

ODS

16.12.1948

RNDr. Jiří Čeřovský

ODS

23.5.1955

Ing. Václav Čížek

KSČM

16.4.1948

Ing. Karel Dlouhý

ODS

10.10.1959

MUDr. Pavel Fastr

Domov nad Nisou

13.7.1953

PhDr. Jaroslava Fojtíková

Domov nad Nisou

10.5.1963

MUDr. Štěpán Gall

ODS

25.6.1953

Eva Gregová

ČSSD

26.12.1953

Bc. Jana Hamplová

Domov nad Nisou

16.4.1976

MUDr. Ivo Jörg

Domov nad Nisou

16.6.1952

MUDr. Alexandra Jörgová

Domov nad Nisou

20.3.1952

Mgr. Petr Karásek

ODS

31.3.1957

Ing. Otakar Kypta

ČSSD

26.1.1950

Taťjana Nováková

KSČM

4.3.1952

Mgr. Soňa Paukrtová

Domov nad Nisou

14.2.1950

Miroslav Pelta

ODS

27.11.1964

Ing. František Pešek

KSČM

22.8.1946

JUDr. Ing. Lukáš Pleticha

SOS

18.10.1974

MUDr. Marek Řehoř

Domov nad Nisou

21.3.1973

Ing. Antonín Schäfer

ODS

26.8.1943

Ing. Tomáš Suda

Domov nad Nisou

3.8.1955

Pavel Šourek

SNK Evrop.demokr.

7.10.1952

Mgr. František Špoták

ČSSD

17.5.1950

Mgr. Petr Tulpa

Domov nad Nisou

14.4.1958

Petr Vobořil

Domov nad Nisou

27.6.1960

Václav Vostřák

ODS

2.3.1943

Mgr. Pavel Žur

ODS

5.5.1966

Vytvořeno 3.11.2006 8:30:41 | přečteno 5492x | Petr Vitvar