Zastupitelstvo města navrhlo změny

Tisková zpráva 8. 12. 2006

Zastupitelstvo města Jablonce nad Nisou projednalo předloženou zprávu o změnách v zastoupení Města v orgánech a organizacích, a valné hromadě společnosti JTR a.s. navrhlo odvolání Mgr. Jiřího Rudolfa z představenstva JTR a.s. a Ing. Radovana Loudu z dozorčí rady JTR a.s..

Zastupitelstvo města současně navrhlo valné hromadě společnosti JTR a.s. jmenovat JUDr.Ing. Lukáše Pletichu a Ing. Eduarda Hrdinu do představenstva, a Václava Vostřáka do dozorčí rady.

Společnosti Severočeské komunální služby s.r.o. navrhlo odvolat z dozorčí rady Ing. Radovana Loudu a z funkce jednatele Mgr. Petra Karáska.

Navrhlo společnosti Severočeské komunální služby s.r.o.jmenovat do dozorčí rady Ing. Otakara Kyptu a JUDr. Ing. Lukáše Pletichu do funkce jednatele SKS s.r.o.

Společnosti ČSAD a.s. navrhlo odvolat z dozorčí rady ČSAD a.s. Mgr. Jiřího Rudolfa a jmenovat Jindřicha Berounského.
Vytvořeno 8.12.2006 13:03:09 | přečteno 2426x | Petr Vitvar