Výtěžek je určen klubu onkologických pacientů

Tisková zpráva 29. 01. 2010

Každý rok je část výtěžku ze vstupného a prodaných slosovatelných programů reprezentačního městského plesu města věnován některé z neziskových organizací. Ten z 15. plesu města Jablonec nad Nisou 13. února ve výši 25.000 korun bude darován občanskému sdružení JAKOP.

Ples města Jablonce nad Nisou si získal za svoji dobu trvání již nemálo příznivců a je považován za významnou kulturní událost. V roce 2002 se vedení města poprvé rozhodlo věnovat část výtěžku na podporu sdružení či organizacím, které se zabývají prací s dětmi, postiženými, důchodci, sociálně slabými, apod.

Pro letošní rok navrhl starosta města Petr Tulpa věnovat z výtěžku 15. plesu města částku 25.000 korun občanskému sdružení JAKOP - Jablonecký klub onkologických pacientů, jejich rodinných příslušníků a přátel, se sídlem Na Výšině 15, Jablonec nad Nisou. Příspěvek bude využit na rekondiční pobyty, kurzy pro občany s onkologickým onemocněním, edukační a preventivní činnost organizace pro občany města (např. organizace přednášek k samovyšetření prsu, spolupráce v rámci kampaně AVON atd.)

Vytvořeno 29.1.2010 13:32:11 | přečteno 2054x | Petr Vitvar
load