Vítězný mobilní operátor v Jablonci je už známý

05.11.2010 - V závěru října proběhla v Jablonci první e-aukce. Nejlepší nabídku podala firma Vodafone.

„Jde o nový, vysoce ekonomický postup výběru dodavatele služeb, který uskutečněná aukce potvrdila. Město tak ušetří více jak tři miliony korun,“ říká ředitel odboru správy majetku jabloneckého městského úřadu Vladimír Zemín. Podle jeho slov proběhnou do konce roku ještě dvě e-aukce, a to na poskytovatele pevných telefonních linek včetně připojení k internetu a na dodavatele zemního plynu. „Do budoucna uvažujeme ještě o výběru dodavatele elektřiny či pojištění,“ dodává Zemín.

Jablonečtí radní dnes schválili výběr nejvhodnějšího kandidáta, tedy společnosti Vodafone, s nímž starosta Petr Tulpa podepíše smlouvu. Služby budou Jablonci poskytovány od března příštího roku.

Nejbližší e-aukce v Jablonci, tentokrát na dodavatele zemního plynu, proběhne 15. listopadu od 13 hodin.

Vytvořeno 5.11.2010 9:22:22 | přečteno 2264x | Petr Vitvar