Vítěz výběr. řízení na ředitele Městské policie

Tisková zpráva 08. 06. 2007

Včera padlo konečné rozhodnutí ve výběrovém řízení na post ředitele Městské policie v Jablonci.

Stal se jim čtyřiapadesátiletý JUDr. Bohumír Doležal z Liberce, který těsně zvítězil nad dosavadním ředitelem MP Bc. Tomášem Rakoušem. Kandidáty posuzovala komise složená ze členů městské rady, kteří měli hlas s právem rozhodnout, ředitel MP Mladá Boleslav a konzultant společnosti NTI měli po hlase poradním. Do výběrového řízení se přihlásili celkem čtyři kandidáti, připravili si svůj koncept budoucí činnosti MP, který před výběrovou komisí obhajovali. Ta měla k hodnocení jejich vystoupení bodovou stupnici od jedné do čtyř.

Doležal pracoval do roku 1994 u státní policie, pak byl jednatelem liberecké společnosti RATIO LEGIS, s.r.o., kde se zabýval organizačním a ekonomickým poradenstvím. Posledních sedm let pracoval jako OSVČ voblasti organizační, poradenské a analytické činnosti.

Vytvořeno 8.6.2007 12:51:45 | přečteno 2541x | Petr Vitvar