Veřejnost volí jablonecký strom roku

Tisková zpráva 17. 10. 2006

Ještě do pátku 20.října, do 9 hodin mohou lidé hlasovat - buď na internetu nebo ve vestibulu radnice - o nejkrásnější strom roku 2006. Od září probíhá anketa, ve které lidé mohou dát hlas jednomu z deseti stromů, jež byly nominováno do letošního ročníku. Nominace navrhli sami občané Jablonce nad Nisou a jedná se o stromy, které se nacházejí na katastrálním území města.

Vyhlášení výsledků ankety proběhne v pátek, 20.října 2006 (v Den stromů) na Mírovém náměstí ve 14 hodin. V případě špatného počasí se vyhlášení přesune do vestibulu radnice. V tuto dobu současně ve městě probíhají Krajské dny a vyhlášení stromu bude zařazeno do programu na náměstí před radnicí, kde se v průběhu celého odpoledne střídají ukázky adrenalinových a streetových srpotů společně s moderním tancem a soutěžemi pro děti. Na vyhlášení budou pozváni všichni navrhovatelé a vítězný strom získá ocenění a odborné ošetření, příp. bude vysazen v blízkosti strom nový.

Vytvořeno 17.10.2006 13:11:10 | přečteno 3280x | Petr Vitvar