Vedení města jednalo se stomatology

Tisková zpráva 23. 03. 2007

Ve středu 21. března se v jablonecké nemocnici uskutečnilo další jednání pro zajištění zubní pohotovosti ve městě. Zúčastnilo se jej 24 stomatologů, ředitel jablonecké nemocnice a vedení města Jablonec nad Nisou spolu s několika radními. Ředitel nemocnice Vít Němeček seznámil přítomné s usnesením rady - záměr vybudovat v Jablonci zubní pohotovost, i s kroky, které byly ke splnění tohoto požadavku učiněny. Starosta Petr Tulpa zdůraznil především společenské zadání tohoto požadavku. Uvedl, že poptávka po zubní pohotovosti je i z okolních obcí, ze strany hoteliérů a turistů navštěvujících region. Přítomni se shodli, že všichni stomatologové budou ještě jednou osloveni dopisem ředitele nemocnice. Na základě jejich odpovědí bude posléze navrženo další řešení.

Vytvořeno 23.3.2007 8:58:55 | přečteno 2466x | Petr Vitvar