Vášnivý sběratel a opuštěné auto

23.01.2012 - Střípky z městské policie

O košile strach neměl

Příruční tašku a dvě nové košile zůstaly v otevřené Škodě Fabia, která v pátek večer uvízla ve sněhu v Opletalově ulici. Majitel se pravděpodobně vydal hledat pomoc, ale vůz nezamkl. Navíc mělo auto otevřené okénko. Strážníci městské policie sice zjistili totožnost majitele vozu, ale zapomnětlivého řidiče se jim sehnat nepodařilo. Rozhodli se proto okno zakrýt igelitem a opuštěný otevřený automobil sledovat prostřednictvím kamery. Krátce před desátou hodinou se majitel ke škodovce vrátil a s pomocí několika kamarádů auto vyprostil.

Vášnivý sběratel

Na pohyb muže s injekčními stříkačkami v areálu nemocnice byla městská policie upozorněna ve čtvrtek s tím, že se pravděpodobně jedná o osobu pod vlivem návykové látky. To se ale nepotvrdilo.Muž se strážníky MP nechal ochotně legitimovat a stříkačky s úsměvem odhodil do sběrného boxu. Uvedl, že je vášnivým sběratelem injekčních stříkaček. I z výpovědí nemocničního personálu vyplynulo, že muž nikoho neohrožoval ani nijak neomezoval, dle strážníků proto nebyl důvod už dále zasahovat.

Vytvořeno 23.1.2012 17:30:35 | přečteno 2182x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie