V programu návštěvy bude možná i fotbal

23.09.2011 - V rámci Jabloneckých podzimních slavností přijal na radnici starosta Petr Beitl delegaci z partnerských měst.

Slavnostní přivítání v obřadní síni jablonecké radnice bylo přichystáno pro zástupce z polské Jelení Hory i okresu a z německého Budyšína, Zwickau a Kaufbeurenu. Ti přijali pozvání jabloneckého starosty jednak k návštěvě slavností, ale zúčastní se také společného workshopu z oblasti sportovní, kulturní a vzdělávací výměny.

Kromě práce je pro návštěvy z partnerských měst Jablonce připraven také bohatý program - prohlídka prokuratury i Městského divadla, koncert Moskevského patriarchálního sboru, návštěva sportovišť na Střelnici, tajemství Dr. Kittla, nedělní bohoslužba v kostele Nejsvětějšího srdce Ježíšova a možná i odpolední fotbalový zápas.

Vytvořeno 23.9.2011 12:55:55 | přečteno 1854x | Petr Vitvar