V celém Jablonci bude možné platit parkovné formou SMS

19.05.2011 - Platit parkovné prostřednictvím zprávy SMS se bude moci v Jablonci už na všech parkovacích plochách, a to od 1. června tohoto roku. V ten den začíná platit nové nařízení města o výši parkovného.

Do současnosti byl způsob placení parkovného formou SMS ve městě zatím jen testován, a to na parkovišti na Horním náměstí. Od 1. června si budou moci řidiči na všech placených parkovacích stáních zvolit platbu buď přímo do automatu nebo formou SMS zprávy. Výhodou druhého způsobu placení je to, že pokud skončí placená doba, přijde majiteli vozu upozorňující SMS zpráva o vyčerpání zaplacené doby a on si ji může operativně prodloužit.

Nyní je třeba vyrobit informační tabule s návodem, jak platit přes SMS, a osadit je do začátku prázdnin na jednotlivá parkoviště.

Další informace

Vytvořeno 19.5.2011 14:59:07 - aktualizováno 20.5.2011 8:06:30 | přečteno 2973x | Petr Vitvar