Ukončení dvou soudních sporů

Tisková zpráva 20. 4. 2007

Rada města doporučila zastupitelstvu města schválit smlouvu mezi Městem Jablonec nad Nisou a firmou Syner, s.r.o. o mimosoudním vyrovnání a ukončit soudní spory vedené s touto firmou. První spor se týká žaloby podané městem proti firmě Syner, s.r.o. ze 13.3.2006 kvůli nízké kvalitě nerezových prvků, použitých v prostorách bazénu.

Druhý soudní spor se týká žaloby podané městem dne 8.11.2006 proti této firmě jako dodavateli střešního pláště bazénu . V průběhu stavby došlo ze strany dodavatele k vadnému plnění.

Závěr jednání je takový, že firma Syner si je vědoma určitých pochybení, přijímá dohodu na mimosoudní vyrovnání v jednorázové částce a nabízí odbornou asistenci při realizaci nástavby ubytovací kapacity nad prostorami bazénu.

Vytvořeno 20.4.2007 13:30:57 | přečteno 2188x | Petr Vitvar