Uklízet se začne v půli března

Tisková zpráva 10. 03. 2008

Značka: zóna - údržba vozovekOd 17. března začnou technické služby s úklidem jabloneckých ulic. Městem budou TSJ postupovat dle přesně stanoveného harmonogramu, který vymezuje osm oblastí. Uklízet budou technické služby jen ty komunikace, jež mají ve své správě. Ostatní ulice mohou být uklizeny na základě objednávky.

Oblast č. 1 - úzký střed města: 17. - 21. 3.

Ohraničena ulicemi: Větrná, Rýnovická, Liberecká, Budovatelů, 5.května, Mostecká, Podhorská, Smetanova, Palackého

Oblast č. 2 - sídliště Mšeno, Rýnovice, Lukášov + Lesní: 17. 3. - 4. 4.

Ohraničena ulicemi: Rýnovice (hranice města), Lukášov (hranice města), životní prostředí (přehrada), Riegrova, Na Roli, Rýnovická, Ladova, Belgická, Lesní

Oblast č. 3 - Žižkův Vrch, sídliště Nová Pasířská, Na Vršku, Lesní ulice (skládka): 25. 3. - 18. 4.

Ohraničena ulicemi: Janáčkova, Vrkoslavická, Pražská, Budovatelů, Liberecká

Oblast č. 4 - Kokonín, Proseč: 7. 4. - 25. 4.

Oblast č. 5 - oblast nemocnice, Vrchlického sady: 21. 4. - 9. 5.

Ohraničena ulicemi: Palackého, Větrná, Rýnovická, Liberecká, Tovární, Riegrova, Na Roli

Oblast č. 6 - Šumava, Paseky: 9. 5. - 23. 5.

Ohraničena ulicemi: Palackého, U Přehrady, Paseky (hranice města) , Podhorská, Smetanova

Oblast č. 7 - Bártlův vrch, Novoveská, Letohradská, Vrkoslavice: 23. 5. - 30. 5.

Ohraničena ulicemi: V Nivách, Na Mýtině, Podhorská, Mostecká, 5. května, Pražská, Vrkoslavice

Oblast č. 8 - areál Liaz: 23. 5. - 30. 5.

Kvalita a rychlost úklidu bude záviset na množství odstraňovaných posypových materiálů, na počasí, ale samozřejmě i na počtu a způsobu zaparkovaných aut. Věříme, že řidiči budou respektovat přechodného dopravního značení, které technické služby umístí minimálně sedm dní před zahájením jarního úklidu na úsecích komunikace, kde parkuje větší množství automobilů, a na parkovištích.

Řidiči tak budou potkávat značky Zóna s dopravním omezením opatřené dodatkovou tabulkou s textem „Bude prováděno čištění komunikací“ a konkrétním datem.

Vozy, jejichž majitelé nebudou toto dopravní značení respektovat, budou odtaženy či přeloženy.

Vytvořeno 10.3.2008 13:36:09 | přečteno 2339x | Petr Vitvar
load