Tátové už potřetí na přehradě

15.06.2011 - Vždy třetí víkend v červnu patří ve více než 40 zemích světa otcům. I Jablonec jako Obec přátelská rodině se hlasí ke Dni otců a již potřetí jej připravuje s Českým rozhlasem Sever u jablonecké přehrady na Tajvanu.

Sportovně zábavné odpoledne pro celou rodinu pořádá město Jablonec nad Nisou a Český rozhlas Sever v neděli 19. června od 14 do 18 hodin u jablonecké přehrady na Tajvanu. Na programu se podílejí skauti, horská služba a Mateřské centrum Jablíčko. Pro děti budou připraveny výtvarné dílny nebo třeba lanovka přes přehradu.

Samozřejmostí je občerstvení, vstup zdarma.

Program akce

14 - 17 hodin

• historická vojenská vozidla a vojáci v dobových uniformách (Muzeum obrněné techniky Smržovka)
  • indiánská týpí, nezbedná kulička, poznávání květin a stromů, výtvarné a další aktivity (jablonečtí skauti)