Střípky z městské policie

17.01.2012 - Střípky z víkendových událostí Městské policie Jablonec nad Nisou

V opilosti ztratil svůj lup zloděj ve Mšeně

Ostraha z Kauflandu se v sobotu 14. 1. kolem půl desáté večer vydala za mužem, který ukradl láhev alkoholu. Zloděj zmizel mezi zaparkovanými auty v ulici Josefa Hory. Podnapilého muže našla hlídka MP, která byla mezitím ostrahou obchodu přivolána. Opilec P. M. se strážníkům ke krádeži alkoholu v hodnotě 102,90 Kč přiznal, ale odcizenou láhev prý odhodil a nepamatuje si kde. Strážníci MP předali muže, který se choval hrubě a nebyl schopen prokázat svou totožnost, Policii České republiky ve Mšeně k dalšímu došetření.

S cizí ženou v cizím bytě

Kroky z neobydleného bytu nad sebou slyšela v sobotu 14. 1. odpoledne žena v Lidické ulici, která tajemné zvuky oznámila operačnímu středisku MP. Přivolaní městští strážníci v bytě našli muže a ženu, kteří se chystali utéct přes balkon. Stejnou cestu, dle tvrzení ostatních nájemníků domu, patrně použili i při vniknutí do bytu. Zadržené osoby předali strážníci hlídce Policie ČR.

Vytvořeno 17.1.2012 16:03:54 | přečteno 2052x | Petr Vitvar
Štítky: městská policie