Sportovní galashow ve Zwickau

Tisková zpráva 14. 02. 2007

Partnerské město Zwickau letos tradiční vyhlašování nejlepších sportovců za rok 2006 v sobotu 3. února 2007 pojalo netradičně. Letos, v souladu s podtitulem akce „Partnerství mezi městy na živo“ pořádanou v koncertním a plesovém sále Neue Welt ve Zwikau, přizvalo i zástupce svých partnerských měst. Město Jablonec nad Nisou na slavnosti zastupoval tajemník OSTV František Popr.

O úvodní a závěrečné vystoupení se postaral jazzový kvintet hudebního gymnázia Roberta Schumanna ze Zwickau.V programu, který trval 90 minut vystoupil soubor zpěváků a tanečníků z holandského Zaanstadu, sportovní rokenrol předvedly taneční páry z německého Dortmundu. Jablonecko reprezentovala děvčata z Fitness studia Jany Boučkové ze Železného Brodu, mistryně světa v roce 2005 a 2006. U diváků vystoupení sklidilo obrovský aplaus. Vystoupení děvčat předcházela velká propagace v saském rozhlase (Rádio Saska).

Vytvořeno 14.2.2007 8:01:01 | přečteno 2146x | Petr Vitvar