Setkání s občany - problémy se stále opakují

Tisková zpráva 04. 05. 2007

Počtvrté se jablonecký starosta Petr Tulpa a jeho kolegové setkal s občany, tentokrát v Rýnovicích. Pobesedovat se svými představiteli si chodí stále více lidí a problémy, které zde říkají, rozhodně neubývají. Jeden se však stále opakuje - kvalita místních komunikací a chodníků. Bohužel, ve stejně drtivé většině případů je odpověď stále stejná - pozemky nejsou v majetku města, ale spravuje je kraj nebo stát. I bezohlednost se skloňuje v několika pádech a ne vždy se jedná o bezohlednou mládež, která si pod rouškou tmy pořádá v temných zákoutích sídliště Janovská hlučné večírky. Bezohlední jsou i řidiči rychlých vozů a ještě rychlejších motorek, na které jsou krátcí i strážci zákona, kteří nedisponují stejně silnými stroji, jak podotkl nadporučík Jeřábek, vedoucí jabloneckého dopravního inspektorátu.

Vytvořeno 4.5.2007 12:35:50 | přečteno 1985x | Petr Vitvar