Setkání s občany Mšena

Tisková zpráva 20. 4. 2007

Starosta města Petr Tulpa a další představitelé města se sešli již podruhé s občany Jablonce nad Nisou, tentokrát v městské části Mšeno. Vedení města chce zintenzivnit komunikaci s veřejností a věnovat se otázkám, které lidi pálí v místě jejich bydliště.

Na setkání přišlo 17 lidí, které zajímala zejména cena tepla, oprava hřiště v ulici Čelakovského a stav vozovek a mostů. Nejvíce reakcí vyvolala plánovaná rekonstrukce hřiště, které by mělo být v budoucnu využito nejen pro malé fotbalisty ale okolí řeky Nisy by mělo být upraveno pro fandy in- line bruslí.

Představitelé města a fanoušků fotbalu se dohodlo na další schůzce, kde se bude projednávat další využití hřiště, které bude v letních měsících procházet rekonstrukcí. Občany dále zajímalo, kde se připravují další kruhové objezdy, které by usnadnily průjezd městem popřípadě jaké využití bude mít v budoucnu areál na Tajvaně. Další setkání s občany proběhne na Žižkově vrchu ve školní jídelně v 17 hodin.

Vytvořeno 20.4.2007 13:26:47 | přečteno 1977x | Petr Vitvar