Sanšajn 2007

Tisková zpráva 01. 06. 2007

SanšajnAgentura SUNDISK pořádá ve dnech 8. - 10. 6. 2007 akci nazvanou Sanšajn 2007 zaměřenou na volnočasové aktivity mládeže a mladé generace v Jablonci nad Nisou a to za finanční podpory města.

Sanšajn začne již v pátek 8. června večer koncertem skupiny BUTY na letní scéně Eurocentra (v případě nepříznivého počasí bude koncert přesunut do sálu). Další program pátečního večera proběhne až do pozdních nočních hodin v Klubu na Rampě. Sobota je ve znamení exhibičních vystoupení na letní scéně Eurocentra. Zájemci si mohou přijít vyzkoušet trampolínu, bungee running, lezeckou stěnu, ale největším lákadlem a zkouškou odvahy bude čtyřiceti metrová lanovka z Klubu Na Rampě do budovy Eurocentra. V jabloneckém skateparku proběhnou v sobotu také Open závody ve skateboardingu FUNSTORM SK8 CONTEST.

Nedělní program se přesune k jablonecké přehradě a začne v 11 hod slavnostním otevřením zrekonstruované cyklostezky za účasti starosty a představitelů města starosty Petra Tulpy a senátorky Soni Paukrtové. Poté bude odstartován závod v jízdě na in-line bruslích v různých věkových kategoriích pro děti i dospělé.

Vytvořeno 1.6.2007 | přečteno 2626x | Petr Vitvar