Rekonstrukce školy v Mozartově ulici je hotova

Tisková zpráva 03. 10. 2006

ZŠ Mozartova, obrázek se otevře v novém okněPo pěti měsících stavby byla dnes (3. 10. 2006) slavnostně zakončena nejrozsáhlejší rekonstrukce školní budovy v letošním roce. Na akci, v jejímž rámci byla kompletně opravena hlavní budova základní školy v Mozartově ulici ve Mšeně, získalo město dotaci ze státního rozpočtu ve výši 15 mil. Kč, tento projekt je současně spolufinancován z EU v rámci programu Podpory rozvoje komunální infrastruktury.

Investor:

Město Jablonec nad Nisou

Hlavní dodavatel:

BAK a.s.

Celkové náklady, z toho -

22 mil. Kč

- výše dotace ze státního rozpočtu

15 mil. Kč

- výše dotace z EU

0,3 mil. Kč

Termín zahájení a ukončení:

1.5. - 30.9. 2006

Byla provedena kompletní rekonstrukce hlavní budovy - zateplení střechy včetně položení nové hydroizolace a obnovy obvodového pláště, klempířské prvky, výměna oken, dveří a zateplení fasády. Součástí rekonstrukce byla též výměna svítidel. Také byla osazena otopná tělesa termoregulačními hlavicemi.

Znak ČR, obrázek se otevře v novém okněZnak Jablonce, obrázek se otevře v novém okněVlajka EU, obrázek se otevře v novém okně

ZŠ Mozartova

Slavnostní zakončení rekonstrukce pavilonu základní školy v Mozartově ulici

Přestřižení pásky