První trojice strážníků roku

Tisková zpráva 16. 03. 2009

Strážníci městské policie v zasedací síni, obrázek se otevře v novém okněDnes odpoledne v rámci slavnostního aktivu Městské policie Jablonec nad Nisou budou ve velké zasedací síni před svými kolegy a hosty odměněni tři nejlepší strážníci loňského roku.

Ohodnocení Strážník roku 2008 získá trojice Pavel Bitman, Jan Brožek a Miloslav Lejsek. Odmění je jednak ředitel MP Jiří Rulc, a to formou finanční odměny, vítěz navíc získá i medaili. Pozadu nezůstane ani starosta města Petr Tulpa, jenž strážníkům předá poukázky na nákup sportovního oblečení v rozmezí od tří do pěti tisíc korun.

Aktivu, na kterém ředitel MP Jiří Rulc zhodnotí činnost za uplynulý rok, porovná roky 2008 a 2007, ale předloží i porovnání činnosti policie za posledních deset let, se zúčastní kromě jabloneckých strážníků také zástupci Policie České republiky a sousední liberecké městské policie. Druhou jmenovanou bude reprezentovat zástupce ředitele MP Liberec Miroslav Chmela, za státní policii přislíbili účast vedoucí územního odboru pro službu kriminální policie a vyšetřování plk. Ondřej Musil a vedoucí územního odboru pro vnější službu plk. Pavel Langr.

Vytvořeno 16.3.2009 13:29:14 | přečteno 2623x | Petr Vitvar
load