Prohlášení starosty města k výsledku akce Děkujeme, odcházíme

31.12.2010 - Včera informoval ředitel Nemocnice Jablonec nad Nisou, p. o. vedení města o výsledcích akce Děkujeme, odcházíme.

Ze 103 lékařů jablonecké nemocnice podalo výpověď 39. Vedení města bude pečlivě sledovat další jednání a vývoj celé situace.

Podle oznámení ředitele nemocnice Víta Němečka, podalo výpověď celkem 39 ze 103 lékařů. „Nejcitelněji jsou "zasažena" oddělení ARO, chirurgie, pediatrie a gynekologickoporodnické oddělení,“ říká ve své zprávě Němeček a dodává, že během ledna a února, kdy běží lékařům výpovědní lhůty, péče o pacienty nebude omezena.

Vedení města považuje situaci opravdu za velmi vážnou, ale podporuje vedení nemocnice. Rozhodně se budeme účastnit a pečlivě sledovat další průběh jednání s lékaři i pojišťovnami. O všech rozhodnutích města v souvislosti s nemocnicí budeme veřejnost informovat,“ říká starosta Petr Beitl.

Vytvořeno 31.12.2010 2:02:11 | přečteno 3150x | Petr Vitvar