Priority vybírají pracovní skupiny

Tisková zpráva 27. 02. 2009

Akční plán pro rok 2009 předložila jabloneckým zastupitelům koordinátorka komunitního plánování Pavla Chalupová. Ti jej schválili bez výhrad.

Akční plán pro rok 2009 obsahuje vybrané priority z I. Komunitního plánu rozvoje sociálních služeb města Jablonec nad Nisou, který zastupitelé schválili loni 20. listopadu. „Pracovní skupiny vybírají prioritní úkoly, na které je nutné se zaměřit a tyto cíle obsahuje Akční plán pro rok 2009. Jedná se pouze o část cílů, které komunitní plán obsahuje,“ vysvětluje Pavla Chalupová a dodává, že stejný akční plán vytvoří pracovní skupiny na začátku každého roku a vloží do něj priority, které se budou v daném roce realizovat. „Během tříletého období bychom měli naplnit všechny stanovené cíle,“ uzavírá Chalupová.

Akční plán pro rok 2009 schválila Řídící skupina komunitního plánování a Komise humanitní péče jej doporučila ke schválení zastupitelům. Jeho plnění bude dle slov koordinátorky hodnoceno pravidelně jednou za půl roku a výsledek bude dán na vědomí všem účastníkům komunitního plánování.
Vytvořeno 27.2.2009 12:59:30 | přečteno 2143x | Petr Vitvar
load