Přijďte si promluvit o přehradě

Tisková zpráva 11. 06. 2009

Už druhé setkání s veřejností je plánováno na úterý 16. června od 18 hodin. Už jeho název „O přehradě na přehradě“ výmluvně vypovídá o tématu i místu dění.

Téma jablonecké přehrady bylo zvoleno zcela záměrně. Letní sezóna je přede dveřmi a přehrada se tak stává druhým centrem města. Obyvatelé zde sportují, odpočívají, baví se nebo se jen tak prochází. Co jim chybí při jejich činnosti? Mají dostatek sportovišť? Mají se kde posadit, když si chtějí odpočinout? Mají se kde občerstvit, když jim v letním žáru vyschnou hrdla? Líbí se jim u přehrady? Nebo by si její podobu představovali úplně jinak?

Tyto a mnoho dalších otázek si kladou jak volení představitelé města, tak i pracovníci jablonecké radnice. Nikdo z nich nechce u přehrady stavět zbytečné objekty, názor některých však může být velmi subjektivní a nevidí jeho nedostatky. Pak je nejlepší vydat se mezi obyvatele, oslovit je a získat tak cennou zpětnou vazbu, která může hodně pomoci zformovat výsledek ke skutečnému prospěchu obyvatel tohoto města.

A proto všichni, kteří nechtějí jen o přehradě a vedení města negativně mluvit, ale skutečně jim záleží na dobrých a prospěšných změnách, by měli v úterý přijít do areálu Slunečních lázní. V případě, že by se spustil déšť, je náhradní varianta zajištěna v restauraci CORNY městská hala.

Další informace

Vytvořeno 11.6.2009 10:44:01 | přečteno 1958x | Petr Vitvar
load