Přijďte fandit Báře

Tisková zpráva 20. 08. 2008

Barbora Špotáková, foto: Nike, obrázek se otevře v novém okně„Fandíme Báře“, to je název akce, která se bude tento čtvrtek krátce po poledni konat na náměstí před jabloneckou radnicí. Všichni, kdo fandí Báře ve finále hodu oštěpem na OH v Pekingu, zde mohou sportovní klání sledovat v přímém přenosu.

Jablonecká rodačka Barbora Špotáková vyhrála v Pekingu olympijskou kvalifikaci poté, co hodila 67,96 m. Bára tím postoupila do finále, které se koná již tento čtvrtek 21. srpna.

Pro širokou veřejnost zajistí společnost Sport Jablonec n. N., s.r.o. spolu s městským úřadem přímý přenos finále hodu oštěpem. Ač samotný závod vypukne až ve 13:20 našeho času, projekce na velkoplošné obrazovce na Mírovém náměstí začne již v pravé poledne. Kromě otce olympioničky, p. Špotáka, který přislíbil účast a komentář k přímému přenosu, přijdou Báru na dálku podpořit i představitelé města a řady fanoušků.

Během projekce nebude chybět ani pozvánka na zářijový Jablonecký oštěp - oštěpařskou show, jejíž patronkou je právě Barbora Špotáková. Toto poolympijské setkání, ve kterém se utká se stejnými soupeřkami jako v zítřejším finále, se uskuteční v jablonecké Chance areně na Střelnici v pátek 5.9.2008. Lístky v hodnotě 50,- a 30,- Kč jsou v předprodeji v jabloneckém Eurocentru a na pokladně Tipsport areny v Liberci.

Vytvořeno 20.8.2008 11:12:54 | přečteno 2240x | Petr Vitvar
load