Přijďte diskutovat k parkování v Nové Pasířské

Tisková zpráva 11. 06. 2010

Všechny projekty na revitalizaci veřejných ploch vznikající v rámci IPRM Žižkův Vrch a okolí jsou před žádostí o přiznání dotace a jejich realizací představeny občanům. Tak to bylo s projekty revitalizace parku Nová Pasířská i obnovy sportovních hřišť ve stejné lokalitě. Nyní přichází město za občany s dalším projektem.

Tentokrát se jedná o návrh parkování, obnovy a opravy chodníků a komunikací opět v lokalitě Nová Pasířská a okolí. Diskutovat se bude v jídelně Gymnázia U Balvanu ve středu 16. června od 18 hodin.

„Snažíme se, aby Jablonečané měli možnost spolurozhodovat o tom, jak se bude jejich město měnit, jak se těmito změnami může vylepšit kvalita jejich bydlení. A protože nejsme vševědoucí, chceme s nimi změny prodiskutovat, přijmout jejich připomínky a podněty,“ říká starosta Petr Tulpa.

V nejbližší budoucnosti chystá město podobné projednávání k centru Žižkova Vrchu u otočky autobusu MHD. „Rád bych Jablonečany, a zvláště občany Nové Pasířské a okolí, pozval na toto veřejné projednávání - přijďte, diskutujte, připomínkujte. Teď máte tu možnost,“ uzavírá svou pozvánku starosta Tulpa.

Loga IPRM - EU - MMR

Vytvořeno 11.6.2010 12:52:36 | přečteno 2396x | Petr Vitvar
load