Prezentace regionu u Vlasty

Tisková zpráva 22. 04. 2008

V těchto dnech probíhají na Staroměstském náměstí „Dny Liberecka“ - regionální prezentace pod hlavičkou agentury CzechTourismu, jejíž strategickou prioritou je rozvoj cestovního ruchu.

Různé prezentace mimopražských turistických oblastí jsou důležité, neboť tyto oblasti znamenají další důležitý zdrojový trh. K tomuto účelu bylo nově otevřeno infocentrum Vlasta, které se nachází v jednom z nejfrekventovanějších míst centra Prahy a nabízí cizincům pohled právě do ostatních regionů České republiky.

Jablonecké informační centrum kromě prezentace města představilo i Jizerské hory, a to zvláště prostřednictvím svých „top“ materiálů o regionu, jimiž jsou mapy, katalogy sklářství, ubytování, gastronomie atd. Dva dny se na prezentaci Jablonecka podílela i firma Kortan ze Železného Brodu ukázkami z bižuterní výroby. Návštěvníci ochutnali také Kitlův likér.

„Turisté k nám přicházeli a prohlíželi propagační matriály, pro mnohé byla naše nabídka zajímavým tipem poznávacích pobytů mimo Prahu. Kromě materiálů v angličtině, němčině a češtině, veliký úspěch sklízely jablonecké letáky „Kompakt“ psané japonsky,“ komentovala dění na Staroměstském náměstí Helena Mikšíčková z IC a dodala, že jablonecké propagační letáky nadále fyzicky zůstávají v infocentru Vlasta a jsou příchozím k dispozici v rámci celorepublikové propagační nabídky.
Vytvořeno 22.4.2008 16:01:54 | přečteno 2436x | Petr Vitvar
load