Předá starosta pohár opět jabloneckým?

Tisková zpráva 20. 05. 2010

Starosta města Petr Tulpa převzal záštitu nad VI. ročníkem fotbalového turnaje v malé kopané družstev pořádaným každoročně Městskou policií v Jablonci nad Nisou.

„Turnaje, který proběhne v sobotu 22. června od 9 hodin ve sportovním areálu SK Spartak Rychnov u Jablonce nad Nisou, se zúčastní amatérská fotbalová mužstva, jimiž jsou MHD, Unitherm, FC Hamráci, Naše adresa Jablonecko a pochopitelně pořádající městská policie,“ říká jeden z organizátorů soutěže Miloslav Lejsek z jablonecké MP s tím, že prezentace před začátkem soutěže je od 8:15 do 8:45 hodin.

Součástí fotbalového turnaje bude na závěr exhibiční utkání staré gardy jablonecké městské policie proti ligovému oddílu Čertic z Malé Skály. Vítěz celodenního klání převezme z rukou starosty P. Tulpy pohár. Loni, a ne poprvé, jej předával právě pořádajícímu mužstvu Městské policie Jablonec nad Nisou.

Vytvořeno 20.5.2010 14:47:31 | přečteno 2266x | Petr Vitvar